header banner
Default

USTC 1 dolara dönüşür mü?


USTC 1 dolar olur mu? sorusu uzun süredir büyük bir beklenti içerisinde USTC yatırımına devam eden yatırımcılar tarafından sorulmaya devam ediliyor

USTC 1 dolar olur mu? sorusu uzun süredir büyük bir beklenti içerisinde USTC yatırımına devam eden yatırımcılar tarafından sorulmaya devam ediliyor. Kripto para analistleri ise 2023 yılı için 1 dolarlık hedef fiyatın tabloya gelme ihtimali olup olmadığını tartışıyorlar. Analistler, USTC Coin’in 2023 içerisinde %40’a yakın getiri potansiyeli sunabileceğini işaret ederken diğer pek çok konu hakkında da bilgi sundular. İçeriğimizde USTC Coin tanımı, coin’in en yüksek ve düşük fiyat değerleri, yorumları, USTC hedef fiyat tahminleri ve 1 dolarlık hedef fiyata ulaşma potansiyeli hakkında detaylar sunuyoruz.

USTC Coin Nedir?

VIDEO: #USTC Re-Peg (1 $'a Sabitlenmesi) ve Staking Teklifi - #USTC 1 DOLAR OLUR MU?
TerraHaberTR

Terra blok zinciri fiat paraya endeksli sabit coin geliştirme alanında çalışma gerçekleştirmiştir. Terra ağında yerel token görevi alan LUNA, sabit coinlerin fiyatının stabil tutulması için otomatik alım-satım işlemlerinde yer alır. USTC ise Terra ağına ait ABD dolarına endeksli stablecoin olarak tanımlanır. USDC ve USTD benzeri şekilde çalışır. USTC, yatırımcıların ABD doları üzerinden varlık transferini yapabilmelerini, kripto işlem çiftlerine yatırım gerçekleştirebilmelerini sağlar.

USTC, merkeziyetsiz algoritmik stabil kripto paradır. Aslında 2022’de UST simgesiyle işlemlerde yer alıyordu. Terra ağındaki çatallanma ardından USTC adıyla işlem listelerinde yer alamaya başladı. Terra ağının çöküşü olarak gündeme gelen olayda ise 1 dolarlık değeri değişti. İlgili çöküşte USTC için yüklü miktarda satış olması UST/USD pegini bozdu ve UST değer kaybetti. Durum ardından pegi korumak hedefiyle gerçekleştirilen LUNA Coin satışları da çözüm olmadı. Hemen sonrasında Terra ağı çatallanması oylama ile tam anlamıyla kabul edilirken, UST hayatına USTC adıyla devam etti.

USTC En Yüksek Kaçı Gördü?

VIDEO: ANALİSTLERDEN #USTC YORUMU🚨 1 DOLAR OLUR MU ❓ YIL SONU FİYAT TAHMİNLERİ🚨 #USTC GELECEĞİ!!!
Luna Türkiye

USTC, 2022 yılının Eylül ayında 0.03 dolar seviyesindeydi. İlgili dönemde USTC yatırımcısı, kripto paranın algoritmik yapısına bağlı olarak 1 dolar seviyesine ulaşabileceğini düşünüyordu. Beklentiler pozitif yönde gelişmeye başlamıştı. Pegin bir kez daha 1 dolar seviyesine gelmesi USTC yatırımcıları için yüksek kar sunacağından, bazı yatırımcılar hala getiri umuduyla USTC yatırımına devam ettiler.

USTC Coin’in en yüksek fiyatı ise günümüzden tam 2 yıl önce tabloya gelmişti ve 1.05 dolar seviyesini gösteriyordu. USTC için tüm zamanların en düşük fiyatı ise bundan 8 ay önce 0.0062 dolar olarak kayda geçti.

USTC Kaç Dolar?

VIDEO: LUNA COİN LUNC USTC KARA LİSTEYE ALINIYOR --- USTC 1 DOLAR OLUR MU ? 🚨🚨 #lunc #luna #lunch
CoinCim

USTC Coin, 15 Şubat 2023’de yazının kaleme alındığı dakikalarda 0.02994 dolardan işlemde. %1.83 değer kaybını tabloya alan kripto paranın anlık fiyatı CoinMarketcap üzerinden kontrol edilebilir.

USTC Coin Yorum

VIDEO: "USTC BU TARİHTE 1$'A SABİTLENMİŞ, AYNI ANDA LUNC DA BU FİYATTA OLACAK!"🚀USTC $1, LUNC İSE ...$🔥ŞOK🚀
Kriptograt

USTC Coin yorum kategorisinde görüş sunan analistler, kripto paranın 3 aylık taban ardından Şubat ayının ilk haftasında ivmesini yukarı çevirdiğini belirttiler. Şubatın ilk haftasında kripto para 200 günlük ortalama üzerini teste etmeyi başardı. Tam uyumlu göstergeleri ise yükseliş teyidini ortaya koyuyordu. Kripto para analistleri ilgili dönemde USTC Coin’in 4 günlük hacim ortalamasının gelecek haftadaki fiyat artışının sinyalini verdiğini açıkladılar. Beklenen gerçekleşti ve USTC değer kazanımını güçlendirdi.

Kripto para analistlerinin 15 Şubat 2023’te gerçekleştirdikleri yorumlarda ise 0.035 dolarlık noktayı işaret ettikleri görülüyor. Analistler, gelecek haftalar 0.035 dolarlık alanın kırılabilmesi halinde USTC Coin için ciddi bir değer kazanım döneminden söz edilebileceğini yorumluyorlar. USTC Coin’in artışı yakalayabilmesi için belirli şartların oluşması gerekiyor. Analistlere göre, haftalık görünümde Bollinger üst bandı tamamlanacak şekilde hareket gelirse, indikatörler güç kazanırken aynı anda MACD ortalaması pozitif alana yaklaşırsa değer kazanımı gelebilecek. Şuan için orta vadedeki göstergelerin ise hala aşırı satış bölgesinin sinyallerini verdiği aktarıldı.

Ust Coin Ne Olacak?

VIDEO: USTC $1 OLACAK MI?
White Rabbit

USTC Coin ne olacak? sorusuna yanıt verebilmek için kripto para analistlerinin görüşlerinden yararlanmak gerekiyor. Tradingview üzerinden görüşlerini paylaşan anonim kripto para analistlerinin geniş kısmı USTC Coin’in 0.040 doları 2023 içerisinde test edeceğini düşünüyorlar.

Kripto para analistlerinin çoğunluğu USTC Coin’in 1 doları test etmesi konusundan emin olmadıklarının altını çiziyorlar. Onlara göre, USTC Coin 0.020 ile 0.028 dolar arasında dalgalanırken satın alım için değerlendirilebilir. Bu gibi bir satın alımda ise maksimum 20X kazanç hedefinin yakalama olasılığının bulunacağı öngörülüyor. Analistler Binance’deki BUSD paritelerinin Mart ayında yükseliş yaşamasını bekliyorlar ve bu yüzden USTC’den ümitliler.

USTC Coin Hedef Fiyat Ne?

VIDEO: LUNC COİN BAŞ YÖNETİCİSİ:"LUNC VE USTC, BU TARİHTE 1 DOLAR OLACAK!"🚀"SADECE OTURUN VE BEKLEYİN...!"🔥
Kriptograt

Anonim borsa analistlerinin yanında USTC Coin hakkında beklentilerini paylaşan fiyat analiz platformları iyimser gözüküyor. Ancak bu iyimserlik 1 dolarlık hedef fiyatın yakın tarihte yakalanması için yeterli değil. USTC Coin için gündeme taşınan hedef fiyat tahminleri aşağıdaki şekilde sıralandı:

  • CoinArbıtrageBot’a göre USTC 2023 sonunda 0.1911 dolardan işlem görebilir.
  • Fiyat analiz platformu USTC Coin’in 2024 senesinde 0.3839 dolardan, 2025 yıl sonunda ise 0.6681 dolardan işlem görebileceğini tahmininde sundu.
  • Paltformun 2026 senesi için verdiği tahmine göre USTC Coin fiyatı 1.27 dolar seviyesine çıkış yapabilecek.

Kısacası tahminleri baz aldığımızda 2023 yılında USTC’nin 1 dolara ulaşabileceğini öngören herhangi bir analist veya platform bulunmuyor. Fiyat tahmin platformları ve analiz botlarına göre ise USTC Coin ancak 2026 senesi ile birlikte 1 dolarlık alanı test etme potansiyeline sahip olacak.

USTC Geleceği

VIDEO: #USTC Neden Bu Kadar Önemli? #BUSD Yerine Geçebilir Mi?
TerraHaberTR

USTC geleceği hakkında tahmin yürütmeye çalışan kripto para analistleri, bugün için satış baskısı altında olan coin’in 2023’ün ilerleyen aylarında %40 getiri sunabileceğini aktardılar. Şubat ayında gündeme yansıyan USTC haberlerine baktığımızda analistlerin 0.024, 0.027, 0.031 ve 0.032 dolar seviyelerini sıklıkla işaret ettiklerini görüyoruz. Analistlerin bir kısmı Şubat ayı içerisinde USTC’nin 0.024 dolar seviyesine kadar iniş yapabileceğini ve kısa süreli satış baskısının görüleceğini savunuyorlar. Satışlarda doyumun oluşması halinde ise 0.027 dolarlık bandın Mart ayının ilk haftasında kırılabileceğini tahminlerine ekliyorlar.

USTC 1 dolar olur mu? sorusuna 2026 yılını işaret ederek yanıt veren analistler USTC yakın geleceğinde ise 0.032 dolarlık fiyatın yer aldığını düşünüyorlar. İlgili fiyatın kısa vadede grafiğe gelebileceği yönünde görüşler ağırlıkta.

Sources


Article information

Author: Wesley Jones

Last Updated: 1698277322

Views: 845

Rating: 3.6 / 5 (30 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Wesley Jones

Birthday: 1970-10-28

Address: 8330 Patel Unions Apt. 111, Pattersonton, FL 43808

Phone: +3718669623161142

Job: Article Writer

Hobby: Badminton, Pottery, Camping, Robotics, Tennis, Lock Picking, Basketball

Introduction: My name is Wesley Jones, I am a Determined, treasured, striking, sincere, priceless, artistic, fearless person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.